پایگاه خبری هفت شهر نیوز
19:05:10 - جمعه 22 بهم 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم با مشارکت حداکثری در راهپیمایی پایبندی خود را به نظام اسلامی نشان می‌دهند
  نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران اسلامی بارها با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کرده‌اند هرگز دست از نظام اسلامی نمی‌کشند و با مشارکت حداکثری پایبندی خود را به نظام اسلامی و آرمان‌های آن به نمایش می‌گذارند تا دشمنان را ناامید کنند. منوچهر جمالی، نماینده مردم رودبار در مجلس […]

 

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران اسلامی بارها با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کرده‌اند هرگز دست از نظام اسلامی نمی‌کشند و با مشارکت حداکثری پایبندی خود را به نظام اسلامی و آرمان‌های آن به نمایش می‌گذارند تا دشمنان را ناامید کنند.

منوچهر جمالی، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ، با قدردانی از حضور گسترده آحاد ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: مردم با حضور پر شور خود وحدت و استقامت‌شان را به رخ بیگانگان کشیدند و نشان دادند که با وحدت دشمنان را شکست داده و با استقامت خود زیر بار تهدید و زورگویی مستکبرین نخواهند رفت و به آرمان‌های انقلاب، امام(ره) و شهدا پایبند هستند و در مسیر ولایت ثابت قدم گام بر می‌دارند.

وی افزود: ملت ایران در سال ۱۳۵۷ به رهبری امام خمینی(ره) و برای استقلال و آزادی کشور، رژیم پهلوی را سرنگون کردند و با پیروی از ولی فقیه در برابر دشمنان انقلاب در هشت سال دفاع مقدس ایستادگی کرده و سربلند خارج شدند.

جمالی گفت: مردم ایران اسلامی بارها با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کرده‌اند هرگز دست از نظام اسلامی نمی‌کشند و با مشارکت حداکثری پایبندی خود را به نظام اسلامی و آرمان‌های آن به نمایش می‌گذارند تا دشمنان را ناامید کنند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ملت ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می‌دهند نظام اسلامی و آرمان‌های آن را فراموش نکرده‌اند؛ امروز وظیفه همه شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن است چراکه آرامش کشور مدیون رشادت‌ها و مقاومت افرادی است که با نثار جان خود امنیت را به ارمغان آوردند بنابراین باید این امنیت و آرامش را با ادای دین حفظ کرد.

وی بیان کرد: حضور نسل چهارم انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کنار نسلی که در انقلاب نقش داشتند نشانه قدرت باز آفرینی و تربیت نیروی انقلابی این نظام است و مردم با تمام وجود خود به اهداف انقلاب عشق می‌ورزند.

جمالی با بیان اینکه باید انقلاب را زنده نگه‌داریم، تاکید کرد: جنگ نرم دشمن در راستای تغییر ماهیت نظام و از بین بردن مؤلفه‌های قدرت ماست و راه جلوگیری از چنین وضعیتی، حفظ و حراست از تفکر انقلابی در عمل و رفتار و همچنین رعایت ضوابط و قوانین توسط  مسئولان و مردم است.

وی در پایان افزود: از اصحاب رسانه که با پوشش خود اتحاد و انسجام ملت ایران را به گوش آزادیخواهان و همچنین مستکبران می‌رسانند، تشکر و قدردانی می‌کنم./ایسنا

 

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز