پایگاه خبری هفت شهر نیوز
8:22:23 - شنبه 4 دی 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آبزن، رئيس هيات هاكي شهرستان رودبار خبر داد:
حضور قدرتمند بانوان هاکی شهرستان در لیگ برتر نشان از استعداد بالای آنهاست
آبزن، رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار خبر داد: حضور قدرتمند بانوان هاکی شهرستان در لیگ برتر نشان از استعداد بالای آنهاست رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار از استعداد بالایی بانوان هاکی شهرستان رودبار در میادین کشوری خبر داد. شاهین آبزن رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار در خصوص وضعیت تیم های هاکی شهرستان رودبار بیان داشت: […]

آبزن، رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار خبر داد:

حضور قدرتمند بانوان هاکی شهرستان در لیگ برتر نشان از استعداد بالای آنهاست

رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار از استعداد بالایی بانوان هاکی شهرستان رودبار در میادین کشوری خبر داد. شاهین آبزن رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار در خصوص وضعیت تیم های هاکی شهرستان رودبار بیان داشت: خوشبختانه تیم هاکی بانوان شهرستان رودبار تنها نماینده استان گیلان در لیگ برتر هاکی بانوان کشور است که در این مدت توانسته با تلاش و صف نشدنی کادر فنی و بازیکنان با تعصب خود قدم های بلندی را در خصوص حضور قدرتمند در لیگ برتر داشته باشد. آبزن خاطر نشان کرد: حضور مینا حسنی مربی تیم ملی و ملی پوش سابق هاکی به عنوان مربی و مدیر فنی تیم نکته بسیار مهمی است که انگیزه بازیکنان هاکی شهرستان رودبار را دو چندان نموده است. رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار ادامه داد: زیبا یحیوی بازیکن با اخلاق و تحصیلکرده هاکی بانوان شهرستان رودبار و استان گیلان یکی دیگر از ملی پوشان این تیم است که تاکنون تواسته با نمایش بازی های خیره کننده به اردوی تیم ملی راه پیدا کند که این موضوع قدرت هاکی شهرستان رودبار تنها نماینده استان گیلان در لیگ برتر کشور را دو چندان نموده است.

 

شاهین آبزن خاطر نشان کرد: اخیرا تیم هاکی شهرستان رودبار به عنوان نماینده استان گیلان با حضور در مسابقات لیگ برتر هاکی کشور در شهر همدان به مصاف تیم های مدعی و قدرتمند رفت و با نمایش بازی های خیرکننده و تنها با یک باخت آن هم با توجه به میزبانی شهر همدان و ناداوری با یک اختلاف امتیاز کمتر در رده دوم گروه خود قرار گرفت که در این مسابقات تلاش مربی و بازیکنان هاکی بانوان برای ارتقاء ورزش شهرستان رودبار قابل ستایش و قدردانی بود .

رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار در خاتمه ضمن تشکر از حمایت اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار از توجه دکتر مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان ، اسماعیلی معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان و همچنین حمایت های بیدریغ فاضل بازیار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار از  مربی وبازیکنان تیم هاکی بانوان شهرستان رودبار تقدیر و تشکر نمود.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز