پایگاه خبری هفت شهر نیوز
19:41:54 - دوشنبه 11 ارد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصاحبه اختصاصی با سرمربی تیم هاکی بانوان شهرستان رودبار و کشور
مینا حسنی: نایب قهرمانی با جوانترین تیم لیگ هاکی کشور افتخار آمیز است
  مقام دومی تیم هاکی بانوان شهرستان رودبار در لیگ کشوری رشته هاکی بهانه ای شد تا به سراغ سرکار خانم مینا حسنی چناری دارای مدرک کارشناسی  ارشد تربیت بدنی،  استاد دانشگاه پیام نور،مربی بین المللی رشته های ورزشی هاکی،والیبال،بدنسازی و مربی تیم هاکی بانوان شهرستان رودبار در هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر(جام کوثر) برویم: […]

 

مقام دومی تیم هاکی بانوان شهرستان رودبار در لیگ کشوری رشته هاکی بهانه ای شد تا به سراغ سرکار خانم مینا حسنی چناری دارای مدرک کارشناسی  ارشد تربیت بدنی،  استاد دانشگاه پیام نور،مربی بین المللی رشته های ورزشی هاکی،والیبال،بدنسازی و مربی تیم هاکی بانوان شهرستان رودبار در هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر(جام کوثر) برویم:

کسب مقام دومی کشور تجربه شیرینی بود؟ مسیر سختی را پشت سر گذاشتید؟

نایب قهرمانی در بالاترین سطح مسابقات کشوری و در بین استانهای قدرتمند رشته هاکی افتخار بزرگ و دلچسبی بود که بعد از هشت بار اعزام برای نخستین بار در لیگ اتفاق افتاد.

 چند روز در هفته تمرین می کردید؟

چهار جلسه،دو جلسه در سالن تنکابن که اداره ورزش و جوانان قرارداده بود، دو جلسه هم با هزینه خودمان سالن بسیج رستم آباد کرایه کردیم.

ورزش قهرمانی در کنار مسئولیت های خانه داری سخت نبود؟

مسلماٌ ورزش در سطح قهرمانی آسیا یا در سطح ملی سخت های فراوانی دارند و بدون شک اگر حمایت خانواده نباشد هیچ کسی قادر به ادامه  این راه نخواهد بود.خوشبختانه همسرم فوق العاده به ورزش علاقه دارند و از بنده حمایت کردند که اگر این حمایت ایشان نبود بنده نمی توانستم در سطح قهرمانی ورزش را ادامه بدهم ولی با برنامه ریزی،تلاش و پشتکار و حمایت خانواده به هدف های خودم رسیدم.تنها دغدغه بنده نداشتن شغل ثابت بعد از مدتها تلاش در ورزش کشور،استان و شهرستان است.

 

شما عضو تیم ملی هاکی بانوان هم هستید؟ از تمرینات و امکانات تیم ملی رضایت دارید؟

۱۰ سال به عنوان بازیکن در خدمت تیم ملی بوده ام،در سه دوره مسابقات آسیایی و بین المللی حضور داشته ام و هم اکنون نیز مربی تیم ملی هاکی بانوان ایران می باشم. به هر حال امکاناتی که در سطح  ملی استفاده می کنیم در حد قابل و ایده آل است مشکلی نداریم.

همه بچه ها اهل رستم آباد هستند یا از نقاط مختلف شهرستان ؟

همه بازیکنان تیم هاکی شهرستان رودبار،بومی  هستند و اهل رستم آباد،تتکابن، چله بر و پشتهان هستند و افتخار شهرستان رودبار

با توجه به مقامی که کسب کردید باز هم در شهرستان ادامه می دهید یا به تیم دیگری می روید؟

من در خدمت تیم خودم هستم و امسال هم بدون گرفتن ریالی از هییت هاکی برای شهرستان خودم کار کردم  و افتخار می کنم به این تیم جوان که خودم از پایه ساختم،با تلاش و پشتکار بازیکنان خودم که جوانترین تیم لیگ برتر بودند به مقام دوم رسیدیم.

بچه های تیم چطور پیشنهاد ندارند؟ 

همه بازیکنان از استان های دیگر پیشنهاد دارند ولی ترجیح می دهند برای شهرستان خودشان بازی کنند و برای شهرستان افتخار آفرین باشند.این تیم لیگ برتری فقط به عشق شهرشان بازی کردند حتی یک ریال دریافتی نداشتند.

اسم بچه ها و سرپرست تیم ؟

زیبا یحیوی، معصومه لطفی، شیدا ذوقی، مهدیه مهدیزاده، مریم حیدری، کوثر فروزی، مهتاب شعاعی، طوبا بشری، زهره پاک منش، زهرا قنبرپور، نازنین امیدی، یاسمن فروزنده، فاطمه نمد پوش، زهرا زارع، حنانه امینی بازیکنان تیم بودند و خانم سید زهرا سعات خواه سرپرست تیم بودند.

سخن پایانی؟

از تمامی کسانی که برای اعزام این تیم بومی به لیگ برتر، رییس اداره ورزش و جوانان جناب آقای بازیار،رییس هییت هاکی استان جناب آقای علیپور و فرماندار محترم تقدیر و تشکر می کنم.

و تقاضا دارم مسئولین شهرستان رودبار دست این تیم جوان،پراستعداد و با انگیزه را بگیرند و حمایت کنند تا شاهد افتخار آفرینی های بیشتری باشیم هم در سطح کشور و هم سطح ملی

 

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز