پایگاه خبری هفت شهر نیوز
5:34:36 - سه شنبه 2 خرد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد پایگاه های تابستانی ورزش در مدارس رودبار
به گزارش هفت شهر نیوز:علی عطایی در جلسه مدیران مقاطع تحصیلی که در کانون امام خمینی(ره) وسط بازار برگزار شد، با تاکید بر برگزاری هرچه بهتر امتحانات پایانی اظهار کرد: امتحانات پایه ششم سوالات به صورت منطقه ای و سوالات پایه نهم هماهنگ استانی برگزار می شود و پاسخنامه بعد از امتحان در سایت سنجش […]

به گزارش هفت شهر نیوز:علی عطایی در جلسه مدیران مقاطع تحصیلی که در کانون امام خمینی(ره) وسط بازار برگزار شد، با تاکید بر برگزاری هرچه بهتر امتحانات پایانی اظهار کرد: امتحانات پایه ششم سوالات به صورت منطقه ای و سوالات پایه نهم هماهنگ استانی برگزار می شود و پاسخنامه بعد از امتحان در سایت سنجش قرار می گیرد.

 امتحانات نهایی خرداد ۹۶ در ۸ حوزه امتحانی در سطح ۴ شهر و به تفکیک جنسیت برگزار می گردد.

ضمن تاکید  بر دروس هماهنگ کشوری کار ودانش، اقدام در خصوص جهش تحصیلی، سنجش دانش آموزان بدو ورود، ارسال صورتجلسه و برنامه امتحانی به آموزش و پرورش نکاتی را ارائه نمود.

پایگاه های تابستانی ورزشی در مدارس ایجاد می شود با توجه به نزدیکی فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان پایگاه تابستانی ورزشی در مدارس رودبار ایجاد می شود.

در پایان از همکاران  فرهنگی شهرستان رودبار که حضور پررنگ در برگزاری و شرکت در انتخابات داشتند، تشکر و قدردانی می کنم./دانا

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز