پایگاه خبری هفت شهر نیوز
11:53:34 - دوشنبه 1 خرد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس هلال احمر رودبار خبر داد:
افتتاح چهارمین خانه هلال رودبار در کلیشم
  سیدرمضان حمیدزاده در حاشیه افتتاح خانه هلال در روستای کلیشم:یکی از طرح‌های جدید که در سال جاری از سوی جمعیت هلال احمر کشور مصوب شد تاسیس خانه‌های هلال در مناطق روستاییست. یکی از اهداف تشکیل خانه‌های هلال،آموزش و تربیت نیروهای آماده از میان ساکنین روستاها جهت امدادرسانی به حوادث احتمالی در نبود نیروهای امدادرسان […]

 

سیدرمضان حمیدزاده در حاشیه افتتاح خانه هلال در روستای کلیشم:یکی از طرح‌های جدید که در سال جاری از سوی جمعیت هلال احمر کشور مصوب شد تاسیس خانه‌های هلال در مناطق روستاییست.

یکی از اهداف تشکیل خانه‌های هلال،آموزش و تربیت نیروهای آماده از میان ساکنین روستاها جهت امدادرسانی به حوادث احتمالی در نبود نیروهای امدادرسان می باشد.

فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی هم با حضور افراد مراجعه کننده ارائه خواهد شد که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک در تمامی روستاهای واجد شرایط خانه‌های هلال را تأسیس کنیم.

هلال احمر آمادگی راه اندازی خانه های هلال در روستاهای بالای ۲۰ خانوار را دارد همچنین خانه هلال در روستاها از اعضای جوان،داوطلب و امدادگر تشکیل و نیز همه برنامه ها در این خانه توسط اعضا اجرا می شود.

حمیدزاده، راه اندازی خانه های هلال را به واسطه وسعت و دور بودن روستاهای مناطق روستایی خورگام و عمارلو با مرکز شهرستان را از برنامه های در دستور کار عنوان نمود و گفت: کاهش تلفات و خسارات در هنگام حوادث از جمله اهدافی است که امداد گران خانه های هلال می توانند در آن دخیل باشند./زیتون خبر

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز