پایگاه خبری هفت شهر نیوز
18:06:03 - شنبه 6 خرد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتر جمالی:
تعرفه عوارضی خودروهای پلاک بومی کاهش می یابد!
سومین جشنواره برداشت توت فرنگی با حضور فرماندار، نماینده، معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رودبار، بخشدار رحمت آباد و بلوکات و جمعی از مسئولین و مردم در روستای سی دشت برگزار شد. نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در این جشن شکرانه برداشت محصول توت فرنگی، ضمن قدردانی از بانیان برگزاری جشنواره، اظهار […]

سومین جشنواره برداشت توت فرنگی با حضور فرماندار، نماینده، معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رودبار، بخشدار رحمت آباد و بلوکات و جمعی از مسئولین و مردم در روستای سی دشت برگزار شد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در این جشن شکرانه برداشت محصول توت فرنگی، ضمن قدردانی از بانیان برگزاری جشنواره، اظهار کرد: شهرستان مظلوم رودبار، پتانسیل های خوبی در بخش های مختلف دارد، که باید به آن بیشتر پرداخته شود.

دکتر منوچهر جمالی با بیان اینکه اقدامات خوبی در شهرستان صورت گرفته و در حال انجام است، گفت: شهرستان رودبار با شیب تندی به سمت توسعه و پیشرفت خیز برداشته است.

وی با بیان اینکه نهضت آسفالت در شهرستان شکل گرفته است، یادآور شد: بسیاری از روستاها آسفالت شده و ما بقی در شُرُف انجام می باشد.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی از بهره مندی ۵۰ روستا از نعمت گاز در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: در حوزه گازرسانی شاخص شهرستان به ۹۰ درصد ارتقاء پیدا می کند.

جمالی اضافه کرد: وضعیت آنتن دهی و اینترنت در نقاط کور شهرستان تقویت و بهبود بخشیده می شود.

وی از تعیین تکلیف واحدهای امیرمنصور آریا خبر داد و اضافه کرد: برخی از واحدهای منتسب به امیرمنصور به بانک ملی جهت تعیین تکلیف و واگذاری به بخش خصوصی، واگذا شده است.

نماینده رودبار با اشاره به مشکل شرکت کاشی گیلانا، بیان کرد: علیرغم تلاش های مدیران شهرستان در حل مشکلات، مدیریت ضعیف کاشی گیلانا باعث شد تا از تسهیلات تعیین شده بریا برون رفت از بحران گیلانا استفاده نشود.

دکتر جمالی با بیان اینکه بیش از ۳۵۰۰ نفر در بازار رودبار مشغول هستند و نان می خورند، از تلاش های مسئولین شهرستان و استان برای پابرجایی بازار و عبور آزادراه از حاشیه سفیدرود خبر داد و اظهار کرد: تلاش می کنیم بازار رودبار به رونق خویش باقی بماند.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم دو شهر رستم آباد و لوشان را به بخش تبدیل کنیم، گفت: اقدامات خوب و موثری برای تحقق بخش شدن لوشان و رستم آباد صورت گرفته است.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعرفه عوارضی برای خودروهای پلاک بومی شهرستان کاهش می یابد، اضافه کرد: موضوع انتقال عوارضی فعلا در دست بررسی است.

دکتر جمالی با اشاره به حضور چشم گیر مردم در انتخابات، اظهار کرد: حضور حماسه مردم در پای صندوق های رای، نماد مردم سالاری دینی بود./دیار زیتون

 

بر چسب ها: ,
تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز